Przejdź do treści
Strona główna » Zakres świadczeń marketingowych

Zakres świadczeń marketingowych

Marketing wydarzeń

Kompleksowo  zorganizujemy dla Państwa wszelkiego rodzaju eventy na terenie całej Polski  – koncerty, konferencje, targi, wydarzenia biznesowe, imprezy integracyjne, wyjazdy biznesowe, wszelkiego rodzaju wydarzenia o charakterze prywatnym.

W naszych działaniach łączymy doświadczenie z kreatywnością. Z zaangażowaniem podejmiemy się najbardziej wymagających zadań, uszyjemy je na miarę i kompleksowo zrealizujemy. Pracujemy tak, aby nasze realizacje na długo pozostały w pamięci i były naszą i Państwa dumą.

Obsługa PR

Oferujemy pełną obsługę Public Relations – kontakt z mediami, komunikaty i notki prasowe, dedykowane teksty marketingowe

Obsługa działań CSR

Opracujemy dedykowany dla Państwa firmy program z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, oparty na komunikacji zewnętrznej i/lub wewnętrznej, dający wielką satysfakcję osobom w nim uczestniczącym i pozwalającym na budowanie skojarzeń Państwa marki z założonymi wartościami a jednocześnie spełniający wymogi certyfikacji i efektywność reklamową.

Jesteśmy przekonani, że dobrze prowadzona polityka CSR daje firmie wiele korzyści takich jak wzrost zainteresowania inwestorów, zwiększenie lojalności klientów, dobre relacje ze społecznością lokalną, pozytywny wizerunek wśród pracowników i wysoki poziom kultury organizacyjnej, nie wspominając o postrzeganiu firmy jako dobrego sąsiada w środowisku w którym prowadzi swój biznes.

Obsługa działań sponsorskich

Oferujemy zarówno kompleksową obsługę polityki sponsoringowej firmy poprzedzoną audytem  a zakończoną opracowaniem zasad i planu działań, jak również opracowanie pojedynczej oferty sponsorskiej dopasowanej do sponsora, a na życzenie Klienta zrealizujemy cały proces organizacji wydarzenia. Opracujemy zakres świadczeń sponsorskich do konkretnych ofert (wraz z media planem) lub zweryfikujemy ich efektywność i wiarygodności, aby dać odpowiedź czy oczekiwany od sponsora wkład finansowy pokrywa się z wartością świadczonej na jego rzecz promocji. Opracujemy także raport końcowy w celu udokumentowania uzyskanych korzyści.

Kompleksowa obsługa marketingu w firmie

Poprowadzimy dla Państwa firmy wszelkie niezbędne działania marketingowe (od operacyjnych po strategiczne), dzięki czemu nie ma konieczności tworzenia w firmie dedykowanego stanowiska specjalisty ds. marketingu. Przejmiemy zadania marketingowe i komunikacyjne wynikające ze specyfiki Państwa pracy, w ustalonej z Państwem formie, raportując na bieżąco wykonane zadania.

Branding

Jesteśmy także do Państwa dyspozycji w przypadku takich projektów jak:

opracowanie logo i identyfikacji wizualnej
stworzenie strony www
stworzenie wzorów opakowań
inne prace graficzne

Media społecznościowe

Oferujemy Państwu aktywną, kompleksową obsługę obecności Państwa firmy w mediach społecznościowych. Opracujemy strategie działań, stworzymy kontent i zbudujemy zaangażowanie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepsze kanały komunikacji.

Przetargi 

Proponujemy Państwu wsparcie w zakresie przygotowania zapytań konkursowych i przetargowych z zakresu marketingu, kierowanych do agencji wykonawczych (domy mediowe, agencje eventowe, agencje PR i inne) wraz z opracowaniem kryteriów wyboru i weryfikacją rynku wykonawców.

Join the conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *